• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öğüt Tasarım Matbaacılık

Adres :

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 1.yol Özel Parsel No: 19 Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Öner Öğüt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@oguttasarim.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 204 32 09

Whatsapp 2:

0 (532) 204 32 09

Matbaa sektörü; tanıtım, reklam veya matbu hizmetlerin gerçekleştirilmesi için teknik basım işlemlerini gerçekleştiren bir sektördür. Bu sektör içerisinde matbaacılık hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için günümüzün teknolojileri ile çok yüksek hız ve kalite sağlayan baskı sistemleri yer almaktadır. Bu baskı sistemleri sayesinde tek renk veya renkli baskı işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu nedenle İstanbul Tuzla ilçesinde talep edilecek bu hizmetler için Öğüt Tasarım Matbaacılık olarak sizlere hizmet sunuyoruz.

Öğüt Tasarım Matbaacılık firması olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında grafik tasarım, sürekli form baskı ve matbu işler gibi standartlar oluşturuyoruz. Grafik tasarım için parlak fikirleri, teknoloji ile birleştirerek, son sistem baskı makinelerimizde hızlı sonuçlara dönüştürüyoruz. Sürekli form baskı sistemlerimiz sayesinde isterseniz milimetrik hassasiyetler ile sevk irsaliyesi, makbuz, senet ve işletme evrakları basımı sağlayabiliyoruz. Ayrıca matbu işlerin sağlanması için etiket, form, karton çanta, katalog, anlaşmalı işler ve dergi baskısı gibi birçok hizmet sağlıyoruz.

Gerçekleştirilen basım ve tasarım işlemlerinde İstanbul reklam hizmetleri için yüksek kalite ve hızlı sonuca önem vererek, sizin için en doğru çözümleri sağlıyoruz. Bu nedenle sürekli bir şekilde gelişen personel ve teknik yapı ile daha iyiye ulaşmayı hedefliyoruz. Yılların bize sunmuş olduğu deneyimi sizlere aktarmak için daha gelişmiş bir yapıyla güvenilir bir çözüm ortağı olmak için planlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz ile her zaman karşılıklı iletişimde memnuniyete ve pozitif hizmetlere önem vererek, uzun soluklu çalışma koşulları sağlamayı önemsiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR