• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuz Elektrik

Adres :

Yenigün Mahallesi Kozdere Cad. No: 25/a Bursa » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamdi Oğuz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 923 11 92

Elektrik elektronik sektöründe hizmette sınır tanımayan Oğuz Elektrik isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Her türlü elektrik tesisatı, tadilat tamirat işlemleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda elektrik arıza tamiri, led aydınlatma sistemi kurulumu, bakım onarım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabilir, aklınıza takılan her türlü soruna yanıt bulabilir ve en kaliteli ve güvenli hizmeti sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarımız sayesinde cebiniz yanmadan evinize şıklığı getirebilir, güvenle tadilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa elektrik elektronik alanında hizmet vermekte olan firmamız elektrik tesisat işlemleriniz için hizmet vermektedir. Elektrik, bilinçsiz yaklaşıldığında çok tehlikeli olabilmektedir. Zira bilinçsizce yaklaşılan elektronik ürünler sebebiyle yaşanan kazaları, yaralanmaları ve hatta ölümleri birçok kez duymuşuzdur. Bu sebeple güvenli ve kaliteli bir hizmet için bir profesyonelin yardımına ihtiyacınız vardır. Bu noktada firmamız sizler için güvenli ve profesyonel hizmeti sunmak adına çok çalışmaktadır. Bu sayede elektrik elektronik tadilat, tamirat, bakım ve onarım işlemlerinizi güvenli bir şekilde sizler için yerine getiriyoruz.

Firmamız sizler için sağladığı hizmetleri en kaliteli hale getirmek adına gerekli yatırımları eksiksiz tamamlamakta ve özenle ilgilenmektedir. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çok çalışmaktayız. Bu kapsamda çalışanlarımızın profesyonelliği ve güler yüzlü olması bizler için büyük avantajdır. Aynı zamanda uygun fiyat listemiz ile birlikte sizleri memnun etmekten büyük zevk alıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR