• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuzhan Koca Sanat Atölyesi

Adres :

İstanbul/şişli İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Koca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oguzhaan6034@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 483 39 99

KARAKALEM SİPARİŞ ALINIR ADRESE TESLİM EDİLİR...!

Hepimizin sevdikleri, şimdi yanlarında olanlar, ayrılanlar veya kaybettiklerimiz muhakkak vardır. İşte değer verdiğimiz yakınlarımızı, dostlarımızı her zaman en güzel halleriyle hatırlamak isteriz. Bu da kimi zaman bir fotoğrafla, videoyla ya da bir resim ile mümkün olabilir. Sevdiklerimizi, onlarla yaşadığımız anıları hatırlamamıza olanak verir. Kaybettiğimiz kişilerin duvarda asılı olan ya da vitrinde duran bir sureti onları hep yanımızda hissettirir. Oğuzhan Koca Sanat Atölyesi bu anılarınıza sanatsal dokunuşlar ile anlam katıyor. Size veya sevdiğiniz kişilere ait resimleri kara kalem çizimlerimiz ile uzun yıllar saklayacağınız eserler haline getiriyoruz.

Sevdiklerinize özel günlerinde verilebilecek el emeği ile hazırlanmış güzel bir hediye arıyorsanız, en güzel hediyenin bir fotoğrafının karakalem çizimi olabileceğini düşünüyoruz. Bize ulaştırdığınız resimleri karakalem çizimler haline getirerek sizlerle buluşturuyoruz. Siparişlerinizi özenle ve bu konudaki tecrübelerimizle en iyi şekilde hazırlamak ve ön görülen sürede sizlere ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

Bu alanda sahip olduğumuz tecrübeleri daha fazla insana aktarma noktasında da tarafımızdan eğitimler verilmektedir. İstanbul Eğitim verilen Oğuzhan Koca Sanat atölyemizde sizleri de aramızda görmenin bizlere mutluluk vereceğini bilmenizi isteriz. Bu eğitimlere düzenli katılım sağlayıp bitiren kişilerin de aynı kalitede çizimler yapabilmelerini sağlıyoruz. Eğitimlerimize katılmak ve daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilir, sipariş vermeden önce fikir olması açısından, yaptığımız eserlerin bazılarına sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR