• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ok İnşaat Ve Tesisatçılık

Adres :

Taşı Mah. Küme Evleri Artvin » Hopa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Birol Ok

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 310 32 11

Ok İnşaat ve Tesisatçılık markamız, kendi sektöründe oldukça başarılı ve nitelikli seviyede hizmetleri ile öne çıkmakta ve sektör içerisindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak devam etmektedir. Özellikle Artvin Hopa yapı inşaat ve tesisatçılık hizmetleri ile tanınmakta olan Ok İnşaat ve Tesisatçılık işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile öne çıkmaktadır. Söz konusu firmamız; genel yapı dekorasyon işleri, su tesisat hizmetleri, çatı oluk sistemleri, banyo dolabı montajı hizmetleri, mutfak tadilat işleri, genel doğalgaz tesisat çalışmaları ve kombi montaj işlerinde kendi sektöründe lider işletmeler arasında yer almaktadır.

Artvin ili Hopa ilçesinde yer alan genel şube merkezi ile temel inşaat ve tesisatçılık hizmetleri alanındaki çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Ok İnşaat ve Tesisatçılık markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarını da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Kendi alanında yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik ekip kadrosunu da işletme bünyesinde barındırmakta olan söz konusu firmamız, oldukça modernize ve yenilikçi seviyedeki çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Ok İnşaat ve Tesisatçılık firmamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka bünyesinde barındırmaktadır. Gün içerisinde markamızın envaiçeşit hizmetlerine; firma internet web sitemiz, işletme GSM numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR