• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okay Oto Yıkama

Adres :

Diclekent Bulvarı 250/258. 43b Sokak Eğitimciler Apartmanı Altı Kayapınar/diyarbakır Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Okay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

okayotoyikama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 896 22 11

HARİTA KAYDI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKDEN ULAŞABİLİRSİNİZ...

https://okay-oto-ykama.business.site/

Okay Oto Yıkama olarak; oto yıkama konusunda uzman kadromuz ve yüksek kaliteli imkanlarımız ile Diyarbakır Kayapınar Oto Yıkama bayimiz ile tüm değerli otomobil kullanıcılarının hizmetinizdeyiz. Okay Oto Yıkama olarak, oto yıkama ve oto temizlime işlerinizi sizler için olağanüstü titizlik ile yapıyoruz. Okay Oto Yıkama; tüm otomobil marka ve modellerinin oto yıkama ve iç ve dış temizleme işlerini yaptırabileceğiniz alanında rakipsiz oto yıkama ve temizlik merkezidir. Sektöründe lider ve öncü markalardan birisi olan Okay Oto Yıkama, güler yüzlü ve çalışkan teknik ekip kadrosu ile siz saygıdeğer ve kıymetli müşterilerimize hizmet vermekten büyük gurur duyuyor.

İç ve dış oto temizlik ve araç kuaför hizmetleri ile sektörüne liderlik eden Okay Oto Yıkama firmamız, her türlü araç iç ve dış temizleme işlemleriniz konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Firma olarak, alanında tecrübeli ve yetenekli teknik yıkama ve temizleme ekibimiz araçlarınıza oldukça hassas bir biçimde davranırız ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak sizlere en güzel hizmeti vermeye çalışır.

Okay Oto Yıkama, benzerini başka hiçbir yerde bulamayacağınız araç yıkama ve oto temizleme uygulamaları ile aracınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için en iyi marka olarak hizmetinizdedir. Çalışma saatleri içerisinde tüm kıymetli müşterilerimizi oto yıkama bayimize bekleriz. Okay Oto Yıkama olarak müşterilerimizi velinimetimiz olarak görüyor ve bu doğrultuda oto yıkama hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR