• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Olivia Güzellik Salonu

Adres :

Turgut Özal Caddesi Güngören Mahallesi Zerdali Sokak No: 3/a Taşdelen 7çekmeköy/ İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Süzer

E-Posta Adresi :

eminesuzer99@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 719 27 28

Whatsapp 2:

0 (535) 312 59 42

Whatsapp 3:

0 (537) 719 27 28

Whatsapp 4:

0 (535) 312 59 42

İstanbul güzellik merkezi sektöründe değişimin yeni adresi, Olivia Güzellik Salonu. Sektörde hizmet vermeye yeni başlamış olsak da müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Çünkü müşterilerimize kaliteli güzellik hizmetleri veriyoruz. Bugüne kadar pek çok güzel çalışmaya imzamızı attık. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazandık ve bu güveni sarsmamak için özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun kusursuz değişimler yaparak güzelliklerine güzellik katıyoruz.

Alanımızda aldığımız eğitimlerle ve kazandığımız tecrübelerle siz değerli müşterilerimize saç kesimi, saç boyama, özel günler için saç ve türban tasarımı, makyaj tasarımı, cilt bakımı, saç bakımı, manikür ve pedikür gibi çalışmalarımızla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde küçük bir hatanın ne kadar büyük sorunlar çıkaracağını biliyoruz ve attığımız her adımı kontrollü atarak, çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Müşterilerimizi, hizmetlerimizle daima mutlu edebilmek için kaliteli çalışmalarımızı uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Çekmeköy üzerinde bulunan güzellik merkezimiz, takım ruhuna ve iş disiplinine sahip çalışanlarıyla sektörde yeni olmasına rağmen birçok başarıya imza atarak sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarıyor. Adımızdan güvenle ve sevgiyle bahsettiriyorsak, kaliteli ve eşsiz değişimler başardığımız içindir. Çalışkan ve azimli ekibimizle her zaman en iyi hizmeti vermek için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. En yeni teknikleri, en yeni modelleri firmamızda bulacağınızın garantisini veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak için güler yüzlü ve saygılı kişiliğimizle hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR