• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömeroğlu Vip Detailing

Adres :

Yıldızlı Mah. Papatya Sok. No: 5/a Trabzon » Akçaabat

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Serdar

E-Posta Adresi :

ibrahimserdar659@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 447 92 61

Ömeroğlu Vip Detailing, birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veriyor. Firmamız Trabzon otomotiv sektöründe hizmet veriyor. Sektörün önde gelen ismi olan firmamız kalite standartları kapsamında hizmet veriyor. Otomobiller günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ulaşım araçları oluyor. Hızlı ulaşım sağladığı için zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda enerjiden de tasarruf sağlıyor. Bu sayede yoğun ilgiyle kullanılıyor.

Araç sahipleri araçların sağladığı avantajlardan faydalanıyor. Her geçen gün trafiğe çıkan araç sayısı artıyor. Araçlar düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Yapılan bakım çalışmaları sayesinde araçların güvenli bir şekilde çalışması sağlanıyor. Akçaabat üzerinde bulunan firmamız müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Özel makinelerle araçlarda oluşan sorunu kısa sürede tespit ediyoruz. Böylelikle kısa sürede tamir ve bakım hizmeti veriyoruz.

Firmamızda tecrübe sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz. Araçların sorununu tespit ediyor, bu doğrultuda çözüm sunuyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle kaliteli ve dayanıklı çalışmalar yapıyoruz. Aynı zamanda araçlarda kullanılmak üzere çeşitli ürünlerin satışını yapıyoruz. Koltuk kılıfı, paspas, oto aksesuar satışı yaptığımız gibi ürünlerin kurulumunu da yapıyoruz. Camlara film kaplama, oto boyama, ses ve görüntü sistemlerinin kurulumu gibi çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar uygun fiyat aralığında müşteriye sunuluyor. Sizler de güvenilir ve doğru çalışmalar için firmamızı güvenle tercih edebilir, verdiğimiz hizmetten faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR