• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Organizasyon Tasarım

Adres :

Medya Mahallesi 159. Sokak Tekin 2 Apartmanı Altı Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seval Alver

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozlem2134.alp@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (536) 787 04 05

Whatsapp 2:

0 (538) 230 06 41

Diyarbakır organizasyon sizin en mutlu gününüzde yanında oluyor. Düğün, kına, gibi eğlence organizasyonlarınıza yardımcı olarak hem memnun ediyoruz hem de memnun oluyoruz. Özel tasarımlı gelin çiçeklerimizle gelin adaylarını, göz alıcı damat tepsilerimizle damat adaylarını mutlu ediyoruz. Profesyonel hizmetimiz bunlarla sınırlı kalmıyor. Bebek odası süsleme, hastane odası süsleme, söz masası hazırlama, evlilik teklifi organizasyonu gibi her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz anlarda sizlere profesyonel yardımlarda bulunuyoruz.

Bu özel günlerde, her ne kadar paradan kaçılmasa da, biz sizlerin cebinizi de düşünüp ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sıkıntılı düğün hazırlıklarıyla baş etmek için bize danışabilir, bizimle bu zamanların bir düğün kadar eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Evlenecek çiftlerin endişelerini uzun vadeli tecrübelerimizle anlar ve ona göre davranırız. Bu sayede evlendikten sonra ekonomik sıkıntılarınıza da çare oluyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanız için elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz. Bu özel günlerde kusursuz davranmak ana ilkelerimizden biridir.

Ömür Organizasyon Tasarım, sizleri eşsiz tasarımlarıyla şaşırtacaktır. Çok geniş hizmet yelpazemiz sayesinde gelinle damadın ortak zevkini buluyoruz. En güzel günlerinizi en rahat şekilde yaşamanız için başvuracağınız müessesemizden istediğinizi bulmuş bir şekilde ayrılacağınızı garanti ediyoruz. Hizmetlerimiz sayesinde düğününüzü, nişanınızı veya diğer kutlamalarınızı ve özel günlerinizi peri masallarına yakışır bir anıya dönüştürüyoruz. Bu paha biçilemez anlarınıza en güzel şekilde ortak olmak hem müessesemizin hem de deneyimli ve kalifiyeli ekibimizin en büyük arzusudur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR