• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Prefabrik Ödemiş

Adres :

108.sokak Türkmen Mh Izmır Yolu Üzeri 1. Km Ödemiş İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Kizir

E-Posta Adresi :

b_k_o35@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 698 49 47

Ömür Prefabrik olarak hızlı ve uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyenler için seçenekler sunuyoruz. Prefabrik ev ya da konteyner yapıların tasarımı ve inşası konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile sağlam ve uzun ömürlü yapılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Sahip olmak istediğiniz yapılar için uygun fiyat beklentiniz varsa bizi tercih etmelisiniz.

İzmir çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektöründe faaliyet gösteren firmamız farklı yapı tasarımları sunmaktadır. Çelik üretim teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte yapı inşaatı alanında çok daha fazla çelik kullanılmaya başlamıştır. Çelik hem hafif hem de dayanıklı bir malzeme olması sayesinde pek çok malzemenin önüne geçmiş ve yoğun şekilde kullanılmaya başlamıştır. Prefabrik yapıların içerisinde firma olarak çok fazla çelik malzeme kullanmaktayız. Yapıların özellikle iskelet kısmında kullanılan malzemelerin büyük çoğunluğu çelikten üretilmektedir. Çelik konstrüksiyon üzerine gerekli olan yalıtım ve kaplama malzemeleri döşenmektedir. Bu şekilde oluşturulan yapılar pek çok farklı alanda yaşam veya çalışma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bağ evlerinde, hobi bahçelerinde ya da benzeri pek çok alanda çelik konstrüksiyon yapılar tercih edilmektedir. İçerisinde yalıtım malzemesi kullanılması ve tesisat noktasında eksiksiz inşa edilmesi sayesinde prefabrik yapılar kullanım rahatlığı sunar. Hızlı şekilde inşa edilmesi ve uygun fiyatlar oluşturması da en büyük avantajları olarak görülür.

Konteyner yapı sistemleri üretimi yapan firmamız bu ürünler ile ilgili olarak da uzun ömürlü ve sağlam seçenekler sunmaktadır. Şantiye alanları için ofis amaçlı kullanımları yanı sıra depo ve benzeri amaçlarla da kullanılabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR