• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Tesisat Doğalgaz

Adres :

Topselvi Mahallesi Kubilay Caddesi Elmas Sokak Kartal/istanbul İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Köroğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 456 38 13

Whatsapp 2:

0 (537) 456 38 13

Evimizde ansızın meydana gelebilecek tesisat sorunlarına karşı acil durumlar için her zaman kolay ulaşabileceğimiz ve uzman bir tesisatçıya ihtiyaç duyarız. İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe tecrübe sahibi ve uzmanlaşmış olan firmamız size her zaman hizmet sunmaktadır. İş deneyimi ile kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmamız durmadan gelişmeye ve tecrübesine tecrübe katmaya devam etmektedir. Ekip olarak her zaman devam eden gelişmelerimiz, işimizde özveriyi birleştirmemiz ile kalite olarak sektöre yansımaktadır. Güvenli ve kaliteli hizmetin adresi olan firmamız beklentilerinizi pratik çözümler ile karşılar. Bir tesisat sektöründe ihtiyaç duyduğunuz her hizmeti firmamıza ulaşarak gönül rahatlığı ile karşılayabilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetleri şu şekilde listeleyebiliriz:

Tesisat bakım ve onarım Soğutma sistemleri Isıtma sistemleri Kombi arıza ve temizliği Doğal gaz tesisatı Kalorifer tesisatı Petek temizliği

Aynı zamanda ekip ruhu ile hareket eden ve her biri uzmanlaşmış olan çalışma kadromuz size güleryüz ile hizmet sunmaktadır. Uzmanlaşmalarına rağmen gelişmeye ve öğrenmeye her zaman açık olmaları ise ortaya kusursuz işler çıkartmalarını sağlar. İş ahlakına uygun saygı ve sevgi çerçevesinde hareket edilir.

Çok maliyetli olabilen tesisat işlemleri sektöründe firmamız abartılı rakamları geride bırakarak size uygun fiyatlı çözümler getirir. Evinizi güvenilir bir personele teslim ederken maddi olarak da kendinizi yormak zorunda kalmazsınız. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemli ve önceliklidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR