• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ön-iz Yapı Market

Adres :

Şükrüpaşa Mah. Karaali Sok. No: 31/a ( Onur Market Yanı ) Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kudret Önbaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@on-iz.com

Whatsapp 1:

0 (552) 236 11 00

Edirne merkezde faaliyet gösteren Ön-iz Yapı Market firmamız birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Yapı inşaat şehirlerin, mahallelerin, dolayısıyla bütün yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının inşasını sağlar. İnsan emeği ve çeşitli iş mekânlarının yardımıyla her ne için kullanılacaksa ona göre yapılar inşa edilir. Bunlar evler, daireler olabileceği gibi devasa fabrikalar da olabilir, alışveriş merkezleri de ofisler de. Teknolojinin en son imkanlarının kullanıldığı sektörde sürekli bir gelişim ve değişim yaşanır. Ar-ge çalışmaları aralıksız sürerek zamandan, emekten tasarruf edilerek daha uzun ömürlü ve daha estetik ürünler ortaya çıkarılmaya çalışılır.

Edirne yapı malzemeleri sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak bizler de yüzlerce çeşit malzemeyi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Yapı inşaat işlerini kısa sürede tamamlayabilmeleri, yaptıkları inşaatların sorunsuz olması için çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. İnşaat malzemeleri konusunda sınırsız alternatif arasında daima en yeni ürünleri, en son geliştirilmiş malzemeleri bulunduruyoruz. Bu sayede iş verimliliğini arttıracak, işleri kolaylaştıracak, zaman az enerji harcanarak daha fazla iş yapmaya yarayacak çözümler geliştiriyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetini merkeze aldığımız çalışmalarda her zaman birinci kalite malzemeleri stoklarımıza taşıyoruz. Ülkemizin ve dünyanın sektörümüzdeki en iyi markalarının en çok tercih edilen ürünlerini tercihe açıyoruz. Kalitesi ile öne çıkan ürünlerimizden uzun yıllar yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Her türlü hırdavat malzemeleri ve yapı malzemeleri çeşidini birbirinden uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR