• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onat Veteriner Kliniği

Adres :

Çaybaşı Mahallesi 1376. Sokak Çakmak Apartmanı No: 22/10 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Çoşkun

E-Posta Adresi :

onatveteriner@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 081 99 20

Antalya Evcil Hayvan Sektörü evcil hayvanların sağlığı anlamında ve klinik şeklinde yer alan çok önemli bir sektördür. Bu açıdan kliniğimiz hayvanları koruyarak onlara değer vermekte ve dost canlısı bir izlenim sunmaktadır. Toplumun birçok kesimi tarafından sevilen evcil hayvanlar için hizmet veren veteriner kliniğimiz tamamen hayvanların sağlığı için çalışmalar yapmakta ve onların rahatsızlık dönemlerini en kolay şekilde geçirmelerine yardımcı olmaktadır.

Onat Veteriner Kliniği olarak kliniğe gelen tüm hasta hayvanlarımız için ön muayene yapılmakta ardından sorunun ya da hastalığın tespiti ile teşhis konulmakta ve kontrollü bir şekilde tedavi süreci başlatılmaktadır. Bu süreç boyunca söz konusu olan hayvanların sağlığı ve sağlanması gereken huzurları önem teşkil etmektedir. Bütün sağlık kontrolleri yapılan hastanın gerekli müdahaleleri kliniğimiz tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Söz konusu bu durumda hayvan sahibinden gerekli bilgiler alınır ve ona göre evcil hayvan ile sağlıklı bir iletişim kurulmuş olunur.

Tamamen hijyenik, sağlıklı ve temiz ortamlarda bulunan muayenehaneler hayvanlara olan sağlık hizmetimiz için büyük önem taşımaktadır. Kliniklerimiz devamlı olarak dezenfekte edilmekte ve herhangi bir olumsuz vaka durumuna karşı her türlü tedbirler alınmaktadır. Evcil hayvan sektörü içerisinden de büyük önem taşıyan kliniğimiz sektör içinde emin adımlarla ilerlemekte ve müşterilerimiz için gerekli olan özeni, memnuniyeti sağlamaktadır. Kliniğimiz her yönden tam teşekküllü bir klinik olmakla beraber yenilikçi yapısıyla da büyük önem kazanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR