• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Önder Telekom

Adres :

Reşadiye Mahallesi Kumyol Caddesi Hancılar Çarşısı No: 54 Çorlu Tekirdağ Tekirdağ » Çorlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Bozdemir

E-Posta Adresi :

ondeeer25@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 865 94 51

Whatsapp 2:

0 (546) 865 94 51

Önder Telekom olarak telefon tamiri,cep telefon tamiri,güvenilir telefon tamircisi,samsung cep telefon tamiri,ıphone cep telefon tamiri,htc cep telefon tamiri,huawei cep telefon tamiri,htc cep telefon tamiri,general mobile cep telefon tamiri,casper cep telefon tamiri,sony cep telefon tamiri,nokia cep telefon tamiri,lg cep telefon tamiri,XIAOMI cep telefon tamiri,asus cep telefon tamiri,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Firmamız sürekli olarak özverili bir şekilde tüm çalışanlarının da katkısı ile çalışmasını sürdürmüş ve büyük ölçüde hedeflerini gerçekleştirebilir bir konuma oldukça kısa bir süre içerisinde gelebilmeyi başarmıştır. Ancak bu durum dahi firmamız için yeterli olmamış firmamız ilk günkü aşk ve şevk ile çalışmalarını Teknik servisi sektöründe sürdürmeye devam etmiştir. Bu sayede firmamız müşterileri sürekli olarak kendisini yenileyen ve kendilerine daha kaliteli ürünler, hizmetler sunabilen firmamızdan oldukça iyi bir şekilde memnun kalmış ve sürekli bizleri desteklemeye devam etmiştir.

Firmamız kuruluğu ilk günlerde telefon tamiri sektörünün olmazsa olmaz misyonlarının başında yenilikçilik olduğunun farkında olarak kurulmuştur. Uzun yıldan beri bu sektörde hizmet vermemiz ve yenilikçi olmamız gerektiğinin bilincinde oluşumuz sayesinde ise sektörün ihtiyaç duyduğu her türlü temel işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir bir hale gelmiş bulunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR