• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öndeş Oto Kurtarma

Adres :

Aydın İzmir Asfaltı Küme Evleri No 1 Aydın » Germencik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öndeş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 820 02 02

Whatsapp 2:

0 (536) 212 37 89

Ulaşım sürecinde araçlar en büyük görevi üstlenen teknolojilerdir. Günümüzde gelinen noktada ise bu araç kullanım düzeyi giderek daha da artmış durumdadır. İşte bu yoğun kullanım sonucunda araçlarda beklenmedik arızalanmalar veya beklenmedik anlarda trafik kazaları meydana gelebilmektedir. Meydana gelen bu beklenmedik ve istenmedik olaylar sonucunda araçların bulundukları yerlerden tamirci, servis veya istenilen adrese transfer edilmesi gereksinimi doğmaktadır. İşte bu gereksinimin karşılanmasında Öndeş Oto Kurtarma olarak bizler büyük bir görev üstlenmekte, günün her saatinde sizler için gerekli olan yol yardım desteğini sağlamaktayız.

Öndeş Oto Kurtarma olarak Aydın ilinin Germencik ilçesinde sizlere bu hizmetleri sunmaktayız. Vermiş olduğumuz bu yol yardım ve oto kurtarma hizmetlerimizi kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere kalite standartları yüksek koşullar eşliğinde sunmakta, profesyonelliğimiz, modernliğimiz, güvenli ve yenilikçi hizmet yapımız ile aktarmamız neticesinde Aydın yol yardım alanında halkımız ve müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu konumun korunması, geliştirilerek daha vizyoner hizmetlerin sizlere sunulması adına gerekli çalışmayı sergilemekteyiz. Sizlerde bu süreçte bizleri tercih ederek yüksek standartlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yol yardım hizmetlerimizi sizlere sunarken günün her saatinde hizmet vermekte olup 7/24 bizleri iletişim adreslerimizden arayabilir, oto kurtarma talebinde bulunabilirsiniz. Araçlarınızı modern çekicilerimiz, profesyonel ekip kadromuz ve etkili işleyiş yapımız ile sağlamaktayız. Sizlerde sektörün değerli kurumlarından birisi olarak yol yardım taleplerinizi gönül rahatlığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR