• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onur Saç Tasarım

Adres :

Atıf Bey Mahallesi 56 Sokak No 13/b Gaziemir /izmir İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Özdaş

E-Posta Adresi :

ozdas2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 959 90 33

Whatsapp 2:

0 (505) 959 90 33

Kadınlarda saçlar estetik görüntünün en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır. Bu nedenle saçlarında iyi bir tasarım ve iyi bir uygulama yapılması ile birlikte estetik görüntü tam olarak sağlanabilir. Kadınlar kendilerine daha fazla güvenerek, gündelik hayat içerisinde ön plana çıkabilir. Bu amaçla İzmir Gaziemir ilçesinde hizmet vermekte olan Onur Saç Tasarım işletmesi olarak sektörümüzün en profesyonel işletme yapısı ile her gün onlarca kadın için güzellik ve estetik avantajı sağlıyoruz.

Saçlarda doğru kullanımın ve estetiğin elde edilmesi için de her kadının kendi saçına göre bir model ve tasarım sağlanması gereklidir. Bu nedenle İzmir kuaför sektörü içerisinde firmamız en çok tercih edilen ve en güvenilir işletme olarak tanınmaktadır. Çünkü gerçekleştirdiğimiz saç tasarımları ile birlikte istenilen hizmet koşullarında nişan başı, ombre modelleri, porselen makyaj, gelin makyajı, gelin saçı ve saç boyama ya da kesim gibi her işlem uygulanmaktadır.

Onur Saç Tasarım firması olarak gerçekleştirdiğimiz her hizmette kalite ve iyi bir görselliğe önem vermekle birlikte sağlıklı malzeme kullanımına da çok yüksek hassasiyet gösteriyoruz. Bizi tercih eden her müşterimiz saçlarının sağlıklı ve güçlü bir yapıya sahip olacağını bilerek tereddütsüz bir hizmet alma şansına sahip olmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmet avantajları sayesinde hem doğru sonuçlar elde edebilir hem de uygun fiyatlar hizmet alabilirsiniz. Bu sayede hem gündelik hayatta hem de uzun süreli olarak en güzel saç tasarımına sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR