• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onur Yapı ve Dekorasyon

Adres :

Atikali Mahallesi Nurettin Tekke Sokak No.29 Karagümrük İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bekir Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@onuryapimalzemeleri.com

Whatsapp 1:

0 (506) 365 19 86

Whatsapp 2:

0 (532) 613 24 97

Onur Yapı ve Dekorasyon olarak, iç dekorasyon ve yapı inşaat işlemleri alanında sınıfında rakipsiz ve lider firma olarak siz müşterilerine hizmet vermekteyiz. İstanbul Fatih içerisinde hizmet vermekte olan Onur Yapı ve Dekorasyon firmamız, yüksek kalite ve uygun fiyatları tek noktada sizlere sunmaya devam etmektedir. Uzun süredir siz pek değerli müşterilerine hizmet vermekte olan Onur Yapı ve Dekorasyon firmamız, uzman ve tecrübe sahibi kadrosuyla işini en doğru şekilde yapmaya gayret ediyor.

Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımız ve teknik yapım aşamasındaki üstün hassaslığı ile diğer şirketlerden ayrılan Onur Yapı ve Dekorasyon işletmemiz, sizlere daimi hizmet vermeye devam ediyor. Sürekli kendisini güncelleyen ve modern çağa ayak uyduran teknik ekibimizle tempolu şekilde çalışıyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Onur Yapı ve Dekorasyon olarak, iç dekorasyon konusunda tecrübe sahibi ve ekip çalışmasına yatkın teknik ekip kadromuzla birçok iç dekorasyon faaliyetlerini gerçekleştiriyoruz. Laminant parke döşeme, mantolama, mutfak dolabı montajı, panel kapı montajı işlemlerimizle müşterilerimizin uğrak yeri olmaya devam ediyoruz. Onur Yapı ve Dekorasyon, azimli ve dinamik çalışma kadrosu ve güler yüzlü hizmetleri ile ev ve iş yerlerinize kadar bizzat gelerek çeşitli iç dekorasyon, yapı inşaat ve teknik montaj işlemlerinizi yapmaya devam ediyor. İstanbul Fatih Yapı İnşaat ve İç Dekorasyon şubemiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR