• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onuralp Oyun Parkı

Adres :

Şehit Sami Akbulut Cad Onur Apartmanı No : 8 Dikili /izmir İzmir » Dikili

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytekin Arslan

E-Posta Adresi :

aytekin.aslan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 768 21 78

Eğlence, dünya üzerindeki bütün çocuklar için bir lüks olmaktan ziyade bir zorunluluktur. Çocuğun sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişimi, psikolojisinin de bu oranda sağlıklı gelişimi açısından eğlence de, çocuğun hayatında yer açılması gereken bir konudur. Eğlence faaliyetleri, hem onların ter atarak enerjilerini olumlu bir alana yönlendirmelerine, hem de bu şekilde hareket ederek sportif faaliyet yapmalarına da etkili olabilir.

Onuralp Oyun Parkı olarak İzmir Dikili’de hizmet sürdürmekte olan parkımızda, çocuklarımızın bütün ihtiyaçları gözetilerek kaliteli bir zaman geçirmeleri için bir faaliyet alanı oluşturmuş bulunmaktayız. Top havuzu, yapay ev gibi farklı seçenekler sunan oyun parkımızda, çocukların kaliteli bir şekilde zaman geçirerek keyif almalarını sağlamak bizlerin de en büyük mutlulukları arasında bulunmakta.

İzmir eğlence sektöründe özellikle çocukların kaliteli ve verimli bir şekilde zaman geçirmesi bakımından faaliyetini sürdüren işletmemiz, aynı zamanda hijyene de fazlasıyla dikkat etmekte. Biz, çocuklarımızın sağlığını da eğlenceleri kadar düşündüğümüz için, onların oyun alanlarının temizliğini düzenli olarak yapmaktayız. Böylece çocukların sağlıklı ve temiz bir ortamda eğlenmelerini sağlayarak, onlara güvenli bir eğlence alanı oluşturmaktayız.

Anne babaların bugüne kadar gönül rahatlığıyla tercih ettiği oyun parkımızda çocukların gelişimine de katkı sağlayacak oyunlarımız mevcut. Onlar için en iyisini hedefleyen işletmemiz, bu hedefleri doğrultusunda kurduğu sistemle oyun parkı hizmetini sürdürüyor, bu bakımdan da ailelerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR