• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Onurpen Panjur Ve Alüminyum

Adres :

Yeni Mahalle Mahallesi 17. Sokak No: 5 Samsun » Canik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Tinçay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 779 82 10

Tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet veren Onurpen Panjur Ve Alüminyum isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Güneş, rüzgar, yağmur ve kar gibi hava şartlarından koruyan panjur, ancak güvenilir firmalardan temin edildiğinde uzun ömürlü ve kaliteli olabilmektedir. Biz, yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz için bu alanda çalışmalarımızı sunuyoruz.

Ferforje korkuluk sistemleri, otomatik bariyer, otomatik kepenk sistemi, endüstriyel kapı sistemi gibi konularda hizmetlerimizi sunmaktayız. Sunduğumuz sistemlerde kullandığımız malzemeler yüksek kalite standartlarında olup, paslanma gibi olumsuz durumlar yaşatmamaktadır. Oldukça çeşitli model ve renk seçeneği ile her zevk için uygun sistemlerimiz mevcuttur.

Tüm hizmetlerimizi alanında profesyonel ve tecrübe sahibi ekibimizle birlikte sizlere sağlamaktayız. İnce ve kaliteli işçilik, zamanında iş teslimi, çözüm odaklı tutumumuz, ekonomik fiyatlarımız nedeniyle bizleri tercih edebilir, güvenilir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Samsun tesisat ve bakım onarım sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, korumak ve sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermek temel amaçlarımızdır. Profesyonel ve deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız, sizlere sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi sağlamaktadır. Uygun ücretlerimiz, çeşitli model ve renk skalamız, kaliteli sistemlerimiz, zamanında iş teslim politikamız, uzun ömürlü malzemelerimiz, çözüm odaklı çalışmamız ve ince işçiliğimiz ile, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat öğrenmek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR