• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oops Beauty Day With Lili

Adres :

Feriköy Mahallesi Kurtuluş Caddesi Şahin Sokak 11/c ( Bi Süt Karşısı) İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Leyli Gurbannepesova

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 508 83 01

Birmilyonnokta.com kendine yepyeni bir üye daha edindi ve bu üyenin ismi Oops Beauty Day With Lili. Bakım ve güzellik denince okula gelen tek isim olmayı başarmış olan değerli firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve müşteri memnuniyeti için çalışıp çabalıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, güzellik hizmeti sunarak ihtiyaçlarınıza cevap olmaya devam ediyor. Firmamız ferah ve geniş mekânı ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor. Müşteri sağlığına dikkat eden değerli firmamız bunun için her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapıyor ve çalışanlarının kişisel bakımına da dikkat ediyor. Ayrıca firmamız her hizmetinde marka olan kozmetik ürünler tercih etmektedir.

İstanbul güzellik merkezi, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile sizleri güzelleştirmeye ve gençleştirmeye geliyor. Değerli firmamız uygun fiyata sunduğu kaliteli hizmet ile oldukça rehavet görmeye başlamış ve bu yönüyle müşterinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmıştır. Oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan değerli firmamız, her hizmetinden sonra mutlaka kullandığı araçları temizliyor ve yeni bir kullanıma hazır hale getiriyor. Firmamız, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, cilt bakımı ve masajı, yüz maskesi, altın oran kaş tasarımı, gözenek sıkılaştırma işlemi, kalıcı makyaj ve lazer epilasyon gibi birçok hizmet ile karşınızda.

Randevu sistemi ile müşteri almakta olan değerli firmamız arayarak ilk bakım randevunuzu anında oluşturabilirsiniz. Ayrıca indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olup faydalanmak istiyorsanız bizleri takipte kalın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR