• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Opel Dünyası

Adres :

Sanayi Sitesi 10 Sok No 8 Elazığ Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Resul Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

opeldunya@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 779 52 82

Whatsapp 2:

0 (541) 779 52 82

Opel marka araçlar için yedek parça temini yapan firmamız tüm Opel modelleri için yedek parça bulmanızı sağlamaktadır. Yıllardır Opel yedek parça temini yapan firmamız piyasada kolay bulunmayan birçok parçayı stoklarında bulundurmakta ve sizlere sunmaktadır. Uygun fiyatlar ile yedek parça temini yapan firmamız çıkma parçaları da sizler için temin etmekte ve uygun fiyatlar ile yedek parça bulmanızı sağlamaktadır.

Ülkemizde yoğun şekilde tercih edilen Opel markasının çok sayıda farklı modeli ülkemizde kullanılmaktadır. Bu araçlar için tüm yedek parçaları temin eden firmamız bakımlarda gerekli olan ve sık şekilde ihtiyaç duyulan tüm parçaları sizlere farklı fiyat avantajları ile sunabilmektedir. Orijinal yedek parçaları sizlere sunan firmamız sıfır ve çıkma parçaları bulundurmaktadır.

Elazığ oto yedek parça alanında Opel markasının tüm modelleri için yedek parça temini yapan firmamız sizlere bu alandaki en başarılı çalışmaları yapabilmektedir. Konusunda uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz yedek parçaların teminini başarılı bir şekilde yapabilmektedir. Özellikle bulmakta zorlanılan birçok parça stoklarımızda bulunmaktadır.

Yüksek maliyetli olan orijinal ve sıfır parçalar yerine çıkma parçaların kullanılması önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Bu konuda en kaliteli Opel çıkma parçaları bulacağınız mağazamızda uygun fiyatlar ile orijinal yedek parçalara ulaşmanız mümkün olacaktır. Opel yedek parça alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalar sürdürmekte olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR