• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Optima Sigorta Denizli

Adres :

Saraylar Mah. Selçuk Cad. No: 6 Karakurt İş Merkezi No: 208 Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Mehmet Kenliğ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 859 08 90

Denizli merkezde birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Optima Sigorta Denizli her türü olumsuzluğa karşı önlem almak isteyenlerin durağıdır. Hayat her zaman sürprizlerle dolu olmakla birlikte birtakım önlemlerle bu sürprizlere hazırlıklı olabilirsiniz. Günümüz modern dünyasında sigorta uygulamaları bu alanda en çok tercih edilen önemlerdendir.

Sigorta uygulamaları çok farklı alanlara yayılmış bulunmaktadır. Araçlara, konutlara, tarlalara, bağlara, bahçelere, işyerlerine, kişiye özel birçok sigorta türü mevcuttur. Bu sigortaların bir kısmı yasa ve yönetmeliklere göre zorunluyken bir kısmı da isteğe bağlıdır. Hemen tamamında belli şartlar sigorta edilmekte ve olası bir olumsuzluk durumunda en azından maddi zararlarınız sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır.

Sigorta alanında birçok şirket faaliyet göstermekte, her sigorta şirketinin kapsam ve detayları değişebilmektedir. Bu nedenle müşterilerin daima ihtiyaçlarına en uygun sigorta poliçelerine sahip olması gerekmektedir. Denizli sigorta finans sektörünün öncülerinden birisi olarak bizler ülkemizin en seçkin sigorta şirketlerinin acenteliğini yapıyor, herhangi bir ürün talebinde çok sayıda şirketten teklif alarak müşterilerimizi en kapsamlı ve en uygun fiyatlı sigortalarla buluşturuyoruz.

Her biri sigorta finans alanında deneyim sahibi, eğitimli ve sertifikalı bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte satış öncesi, satış anı ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Herhangi bir ihtiyaç ve acil durum anında dahi bir telefon kadar yakınınızda bulunarak yardımcı oluyoruz. Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık, seyahat, konut sigortaları ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR