• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ordu Güven Oto Kurtarma

Adres :

- Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güven Artık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 686 22 87

Ordu Güven Oto Kurtarma firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Oto kurtarma firmalarını her araç sahibi insanın hayatında en az bir kere kullandığı araçlardır. Ancak buna rağmen değeri pek de bilinmemektedir. Araç sahibi her insanın ne kadar iyi bir araca sahip olsa da ne zaman size sorun çıkaracağını anlamak imkansızdır. Araçlarınızın size çıkardığı sürpriz sorunlarda yardımınızı da oto kurtarma firmaları yardımınıza çıkar.

Bizim de size Ordu yol yardım firması Ordu Güven Oto Kurtarma olarak araçlarınızın size çeşitli sebeplerden dolayı çıkardığı sorunlarda yardımcı olmak için çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda her türlü desteği sağlamak için varız. Araçlarınızın taşınmasında en güvenli yolu oto kurtarma firmamız tarafından sağlamaktadır. Size bunu sağlamak için mesleğinde deneyimli, çalışkan, yetenekli ve özverili çalışanlar ile çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için en uygun fiyat politikasını belirleyip size bunu sunmaktayız. Aracınıza ikinci bir zararı önlemek için de her türlü güvenlik önlemini de almaktayız. Yine müşteri memnuniyeti için buruda sert ve belirli bir hizmet politikamız vardır ve ne olursa olsun bunun dışına çıkılmaz. Araçlarınızın başınıza açtığı sorunlara hızlı ve güvenilir bir çözüm için telefonunuz yolu ile bize ulaşabilirsiniz. Eminiz ki memnun bir şekilde firmamızdan ayrılacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR