• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Organik Meyve Suyu Çeşitleri

Adres :

Sivas.merkez. Huzur Mah. Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Öğütlüoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

burakogutluoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 734 11 09

Whatsapp 2:

0 (507) 734 11 09

Son zamanlarda insan sağlığına olan değerin ve bilincin artmasıyla birlikte gıda sektöründe yeni gelişmeler yaşanmaktadır. Sektörde hizmet vermekte olan Organik Meyve Suyu Çeşitleri firmamız birmilyonnokta.com un üyesidir. Sivas yeme içme ve eğlence sektöründe en fazla tüketilen ürün meyve sularıdır.

Firmamızda üretilen meyve suları tamamen doğal yöntemlerle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Mevsimine göre dallarından ham olarak toplanan meyvelerimiz katkısız olarak işlemlerden çeşitli işlemlerden geçip sizlere ulaşmaktadır. Tamamen organik olan ürünlerimiz insan sağlığına katkı sağlamaktadır. Bu özelliği ile müşterilerimizin de takdirini toplayan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyük başarılara imza atmaktadır.

İşinde başarılı tecrübeli gıda mühendisleri ile çalışmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile uzman personellerimizin uyguladığı sağlıklı yaklaşımlar sayesinde sektörde ilerliyor ve bu sayede de güven sağlıyoruz. Evlerimizde annelerimizin meyve suyu sıkma makineleriyle sıktığı meyve sularını biz firmamızda üretmekteyiz. Yorulmadan ve zaman kaybetmeden de doğal meyve suyu içebilmeniz için firmamız çalışmalarını sürdürmektedir.

Bizlere web sitemizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Web sitemizden isterseniz toptan isterseniz bireysel olarak alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarımızla siz değerli müşterilimize hizmet vermekten mutluluk duyarız. Sağlığa verdiğimiz önem ve insana verdiğimiz değer firmamız için gereken motivasyonu sağlayan ana etkenler arasındadır. Daha verimli ve hızlı üretimler yapabilmemiz için, hedeflerimizi yükseltmemiz bu değerleri ön plana çıkararak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR