• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ormancınınoğlu Oto Jant Lastik Yol Yardım

Adres :

Kanal Mah. Namık Kemal Bulvarı No: 158 Yanyol Girişi Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Tokmak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 717 07 32

Ormancınınoğlu Oto Jant Lastik Yol Yardım firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatta birçok insan tarafından ulaşım için tercih edilen araçlar bazen kullanıcılarını zor durumlarda bırakmaktadır. Araçların kullanım esnasında kullanıcılarına en çok çıkardığı sorun tekerlek patlamasıdır. Tekerleği patlayan aracın hareket etmesi mümkün olmayacağından tekerlek değiştirilmelidir. Ancak tekerlek değiştirmek ve aracınızda yedek tekerlek bulunması gibi durumlar sizleri meşakkatli bir işin altına sokmaktadır. Sizleri bu durumlardan kurtarmak Antalya oto lastik ve jant alanında hizmet veren firmamız Ormancınınoğlu Oto Jant Lastik Yol Yardım firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma olarak sizlere sunduğumuz çok çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan birincisi yolda kalan müşterilerimiz için sunduğumuz oto kurtarma hizmetidir. Aracınız tekerlerinden kaynaklanan bir sorunda karşılaştığınız taktirde firmamıza ulaşırsanız bulunduğunuz noktaya kadar özel araçlarımızla gelip sorunuzu hızlı bir şekilde çözebilmekteyiz. Sunduğumuz bu hizmette sizlerin sorununu en hızlı şekilde sizleri yormadan mağduriyetinizi gidermeye çalışmaktayız.

Firma olarak sizlere sunduğumuz diğer hizmetleri kurumumuzda sunmaktayız. Sizlere kurumumuzda sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır; oto lastik tamiri, çıkma jant satışı, sıfır lastik satışı ve oto lastik çeşitleri satışı gibi daha birçok hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler son derece kaliteli ürünler olup sizlerin ve aracınızın sürüş esnasındaki güvenliğini arttırmaktadır. Firma olarak 7/24 oto lastik hizmeti sunan firmamızdan yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR