• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Örnek Tosya Mermer Mezar

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Pirinç Sokak 2 Nolu Sağlık Ocağı Altı No: 1 Tosya Kastamonu Kastamonu » Tosya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Turgay Kurtçuoğlu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 638 02 97

Whatsapp 2:

0 (536) 638 02 97
500 TL ' DEN BAŞLAYAN MEZAR FİYATLARLA

Mermer ve graniti sanatsal dokunuşlarla buluşturan Örnek Tosya Mermer Mezar olarak Kastamonu Tosya’da hizmet veriyoruz. Geniş hizmet yelpazemizle bütün ihtiyaçları karşılayabiliyor, özgün tasarımlarımızla alanımızda fark yaratıyoruz. Kastamonu mermer ve granit alanında çok çeşitli modellerde granit, mermer yapımını deneyimli kadromuzla yerine getiriyoruz.

Firma olarak sevdiklerinizin mezarları için aklınızdan geçen her modeli başarıyla hayata geçiriyoruz. Uygulamalarımızda kaliteye öncelik vererek birinci sınıf malzemeyi üst düzey işçilikle birleştiriyoruz. Malzemelerimiz gelişmiş tesisimizde işleyerek sanatsal dokunuşlarla istenen formu veriyoruz. Milyonlarca yıl içinde oluşmuş, bölgemizin en kaliteli mermer ve granitlerini deneyimli kadromuzun dokunuşlarıyla birbirinden farklı modellere dönüştürüyoruz. Ortaya koyduğumuz başarılar ile bölgemizin en çok tercih edilen firması olarak çalışmalarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, daha üst düzey ürünlere imza atıyoruz.

Tecrübeli ekibimiz alanında yetişmiş, eğitimli ve gelişime açık kişilerden oluşmaktadır. Her birisi işini özveriyle ve büyük bir heyecanla yapmakta, temiz bir iş çıkararak teslim sürecini hassasiyetle takip etmekte, yüzde yüz memnun kalacağınız ürünler imal etmektedirler.

Örnek Tosya Mermer Mezar olarak çalışmalarımızda dayanıklılık, kalite, sağlamlık ve estetik ön plandadır. Bütün imalatlarımız zorlu hava koşullarında dahi yüksek mukavemet gösterir. İlk günkü estetiğinde ve sağlamlığında uzun yıllar kalarak sevdiklerinizin mezarlarının güvenli olmasını sağlar. Aynı zamanda estetik açıdan da üst düzey olan ürünlerimiz dini değerlerimize ve etik ilkelerimize yakışır zarafettedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR