• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ortaklar Petek Temizleme 26

Adres :

Şirintepe Mahallesi Tepebaşı Eskişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Dinçer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mdincer26@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 734 96 70

Whatsapp 2:

0 (542) 265 25 76

Evlerimiz, işyerlerimiz gibi yaşam alanlarımızın ısıtılması ve soğuk hava şartlarından bizleri koruması için ısınma sistemlerine gereksinim duyulmaktadır. Eskiden odun ve kömür sobalarının kullanımı ile sağlanan meşakkatli ısınma sistemlerinden şimdilerde doğalgaz ile ısınma sistemlerine doğru bir geçiş vardır. Bu sistemler hem daha kolay, konforlu ve mekânın her alanını aynı anda ısıtma görevini yapabilmesinden dolayı avantajlı bir sistemdir. Bizlerde Ortaklar Petek Temizleme 26 olarak bu yeni ve daha konforlu sistemlerin profesyonel temizlik hizmetlerini sağlayan bir kurumuz.

Ortaklar Petek Temizleme 26 olarak Eskişehir ilinin Tepebaşı ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Eskişehir teknik servis alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumu korumak ve geliştirerek daha yüksek standartlı hizmetler vermek adına bizler sizlere gerekli destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere kombi bakım hizmetleri, petek bakım ve temizlik hizmetleri konusunda yardımcı olmaktayız. Bu işlemlerimizi sağlarken en kaliteli ve profesyonel temizlik ürünlerini, son teknoloji temizlik cihazlarını kullanmaktayız. Bu sayede de yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir kurum yapısına kavuşmuş bulunmaktayız. Petek temizlik işlemlerinizi yaparak hem daha konforlu bir ısınma düzeyini sizlere sağlamakta hem de enerji ve maddi tasarruf değerlerinizi yükseltmekteyiz. Gönül rahatlığı ile bizlerden hizmetler alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR