• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Dedektör

Adres :

İzzet Paşa Mahallesi Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Özpolat

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 090 59 23

Elazığ’da hizmet vermekte olan firmamız Osmanlı Dedektör birmilyonnokta.com üyesidir. Elazığ elektrik elektronik firmaları arasında hizmet veren firmamız müşterilerimiz için; yer altı görüntüleme cihazları satışı, tedariki, ikinci el dedektör alımı ve satımı konularında hizmet vermektedir. Dedektör genel anlamıyla belli bir yere elektromanyetik dalgalar göndermek suretiyle o yerdeki metalleri bulmaya yarayan cihazlardır. En çok bilinenleri alan tarama, derin arama ve yer altı görüntüleme olan çeşitleridir. Günümüzde en çok altın gibi değerli madenleri aramak için kullanılmaktadır.

Firmamızda müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Bu nedenle satışını yaptığımız ürünlerimizi garantili olarak müşterilerimize sunarız. Kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızda garantisiz, bozuk, bakım gerektiren ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Firma çalışanlarımız eğitimli, alanında uzman, tecrübeli ve sektöre emek vermiş olan kişilerdir. Piyasada çok fazla marka ve modelde dedektör bulunmaktadır. Bunların hepsine ait satış yapabilmek için epey bilgi sahibi olmak gerekir. Bu nedenle ekip arkadaşlarımız çok fazla bilgi ve deneyim sahibi kişiler arasından seçilmiştir.

Firmamız Elâzığ’da uzun zamandır sektörde yer alan firmalar arasındadır. Sektörde kısa zamanda lider vasfa ulaşmıştır. Günümüzde hem lider vasfını korumak hem de daha da ileriye gitmek için çalışmalarına devam etmektedir. Bizleri irtibat numaralarımızdan arayarak cihazlarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimize her zaman mümkün olan en uygun fiyatları sunarız. Tüm teknolojik gelişmeleri takip eden ekip arkadaşlarımız her yeni cihazla ilgili bilgi sahibi olurlar.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR