• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osn Tekstil

Adres :

Şahintepe Mah. Çankaya Sok. No: 165 İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsamettin Osanoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 723 97 46

Osn Tekstil olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye etmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörümüzde birincil ve öncül amacımız severek ve büyük bir tutku ile yaptığımız işimizde siz müşterilerimiz sorunları en iyi cevapları vermektir. Kendimizi sürekli yenilemekte olduğumuz sektörümüzde müşteri memnuniyeti için işinde usta, çalışkan ve deneyimli çalışanlar ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın işini severek yapması ve aynı zamanda sektörü takip etmesi ile moda olan ürünleri de firmamızda üretmekte ve sizlerin hizmetine sunmaktayız.

İstanbul giyim sektöründe hizmet veren firmamız Osn Tekstil olarak firmamızın en önemli parçası olan firmamızda, sizin memnuniyetiniz her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Yine siz müşterilerimizin memnun olabilmesi için dünya standartlarında modern bir hizmet anlayışı içinde çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz sektörümüzde zirve olma hedefimiz olduğu için siz müşterilerimize her zaman dürüst, saygılı, yenilikçi, ve kalite hizmet vermek gayesi ile çalışmaktadır.

Sektörümüzde hizmet vermeye başladığımız anda itibaren belirli bir kalitenin altına asla düşmeyen firmanız gün geçtikçe daha da büyüyerek daha büyük kitlere hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetiniz bizim için ne kadar önemli olduğunun bilindiği sektörümüzde siz müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı en son kalitede ürün ve hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerimizde ve hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken şey mağazamıza teşrif etmektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR