• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Bayraktar Tır Özel Servisi

Adres :

Sultan Orhan Mahallesi Gebze Küçük Sanayi B3 No: 3 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Bayraktar - Furkan Bayraktar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 773 96 18

Whatsapp 2:

0 (532) 740 96 43

Oto Bayraktar Tır Özel Servisi emek verenleri olarak girmekte olduğumuz alanın öncü ayaklığını yapıyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak bu sorumluluk düşüncesi altında verdiğimiz hizmetin yararlı olması adına ne gerekiyorsa fazlasıyla yapma konusunda oldukça ısrarcı bir tutum sergiliyoruz. Bütün görüş ve önerilerinize önem verdiğimizi belirtmekte fayda var. Bu şekilde bir ivme yakalamanın daha sağlıklı olduğunu düşünüyor ve bizi sizlere daha yakın kıldığını düşünüyoruz. Sonuçlarını sizlere sunmaktan ve faydasını her beraber görmekten gurur duyuyoruz.

Kocaeli oto servis ve tamirhane alanında hizmet sunarken diğer firmalara göre fark yaratmak adına büyük araçların önemini bilerek hareket ediyoruz. Çünkü çoğunlukla ticari olarak kullanılan bu tip araçlar uzun yolculuklara çakabiliyor ya da ağır işlerde çalıştırılabiliyor. Bu noktada eğer ki sağlam bir tamirat yapılmazsa uzun yollarda sorun yaşayabilir ve ağır işleri hallederken bir anda can güvenliği konusunda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ondan dolayı bakımını ve sorun oluştuğunda tamiratını oldukça iyi şekilde halletmeliyiz.

Sizlerin bizim hizmetten faydalanmanızı sağlayan birçok sebep var ve bunlar içerisinde en önemli olan maddelerden birisi, sorun yaratan ölü araç parçalarının yenilenmesi noktasında kaliteli olan orijinal parçaları monte etme konusudur. Buna uyma noktasında büyük uğraşlar veriyor ve sizlerin daha da memnun kalmasını sağlayarak hizmetimize her geçen gün büyük hızlar katıyoruz. Bizimle iletişime geçerek nasıl bir süreç işlediğini hemen öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR