• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Çevrin Ford Kamyon Servisi

Adres :

Veysel Karani Mah. 1137. Sok. No: 34/a Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Çevrin - Yusuf Çevrin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 957 04 80

Whatsapp 2:

0 (532) 632 13 57

Whatsapp 3:

0 (544) 399 46 92

Whatsapp 4:

0 (543) 957 04 80

Oto Çevrin Ford Kamyon Servisi, birmilyonnokta.com adlı sitenin üyesi olan kuruluşlardan bir tanesidir. Uzun yıllar boyunca Afyonkarahisar oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet vermiş olan firmamız Ford marka bütün kamyonların bakım, onarım ve yedek parça ihtiyaçlarıyla ilgilenmektedir. İşletmemiz dünya çapında sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor olup, anında yaşanılan gelişmeleri işletmemize kazandırmak için çalışmalara başlıyoruz. En gelişmiş teknolojiyi kullanarak sektörümüzdeki en kaliteli hizmeti, siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Oto Çevrin Ford Kamyon Servisi, kurulduğu andan itibaren kaliteli ekipman ve alanında uzman ekibiyle birlikte en güvenilir hizmeti sunmak için uğraşmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle demlenen kadromuz, yıllar önce profesyonel boyutta hizmet vermeye başlamıştır. Siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor, hizmetlerimizi istek ve ihtiyaçlarınıza göre belirliyoruz. Firma olarak müşterilerimize karşı bütün sorumluluklarımızın farkındayız. Kıymetli müşterilerimizi mağdur etmek, en son isteyeceğimiz durumdur. Mağdur olmamanız için bütün tedbirleri almaktayız. Kendi sektörümüzün, en güvenilir adreslerinden biri olmaktan gurur duyarız.

Müşteri memnuniyetini odak almış bir kurum olarak müşterilerimizin bütün yardım aramalarına koşuyoruz. Sizde bize ulaşmak isterseniz, sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Hizmetimizde memnun kaldığınız ya da kalmadığınız tüm detayları dürüst bir şekilde bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin görüşleriniz sayesinde her geçen gün gelişmekteyiz. Siz müşterilerimizi memnun etmek, Oto Çevrin Ford Kamyon Servisimizin temel amacıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR