• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto İsmail

Adres :

Bahçelievler Mahallesi .sapanca Sok. No: 2-a Pendik İstanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Akten

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@otoismail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 548 50 15

Whatsapp 2:

0 (506) 548 50 15

Whatsapp 3:

0 (506) 548 53 26

Whatsapp 4:

0 (532) 201 17 13

Günümüzde yoğun bir şekilde araçları kullanmakta ve ulaşımımı sağlarken faydalanmaktayız. Bu yoğun kullanım sonrasında araç parçalarında yıpranmalar ve belirli arızalar oluşabilmekte veya talihsiz bir kaza meydana gelmesi sonucunda araçların tekrar eski hallerine getirilebilmesi için yedek parçaların temin edilmesi ve profesyonel bir kurumda montajının yapılması gereklidir. Sektörde bu konuda sahte ve kalitesiz ürünler ile hizmet sağlayan birçok farklı kurum yer almaktadır. Bu yüzden hizmet alırken dikkatli davranılması ve güvenilir bir kurumdan hizmet alınması önemlidir. Bizler Oto İsmail olarak sizlere bu konuda profesyonel ve orijinal, kaliteli yedek parçalarımız ile hizmetler vermekteyiz.

Oto İsmail olarak İstanbul ilinin Pendik ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, orijinal ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İstanbul oto yedek parça alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi için çabalarımızı göstermekteyiz.

İşletmemizde sizlere yedek parça temini sağlarken orijinal olan parçaları ve 1.sınıf kaliteye sahip olan ürünleri tercih etmekteyiz. Bu çalışma prensibimiz sayesinde satış sonrası şikâyet almamaktayız. Her marka araç ve modele uygun olan yedek parçaları kurumumuzda bulabilirsiniz. Profesyonel çalışan kadromuz ve çalışma şeklimiz sayesinde sizler yüksek kaliteli hizmetler vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz. Oto İsmail olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR