• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öveç Mermer

Adres :

Ahmet Yesevi Mah.çile Sok.no: 18 Tuzla İstanbul İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Öveç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 670 84 03

Whatsapp 2:

0 (536) 670 84 03

İstanbul mermer ve granit piyasasında mezar taşı için uygun fiyatlı ve aynı zamanda göze hitap eden estetik ürünler hazırlayabilen bir firma arayanların adresi olarak hizmet veriyoruz. Mermer mezar, granit mezar, mozaik mermer, lahit mezar hazırlanması işinin ustalıkla gerçekleştirildiği firmamızda, sevdikleriniz için yapabileceğiniz son görevde sizlere yardımcı oluyoruz. Farklı bütçelere sahip kişiler için alternatif mezar taşı modelleri sunarak hizmetimizin geniş kitleler tarafından yararlanılabilir durumda olmasını sağlıyoruz.

Mezar taşına yüklenen anlam kişiler ve kültürler arasında değişebiliyor. Bu nedenle yakınları ya da kendi mezarı için mezar taşı hazırlatmak isteyen müşterilerimiz için sade modellerin yanı sıra özel tasarlanmış ürünler de hazırlıyoruz. Granit üzerine lazer resim uygulaması da yapılabilen firmamızda mezar sahibi ile ilgili isim ve doğum ölüm tarihleri gibi klasik bilgilerin yanı sıra kişinin yaşamında önemli bir yer tutan ve hem kendisi hem de tanıyanları için önem taşıyan detaylara yer verebiliyoruz.

Firmamız tarafından tek bir kişiye özel mezar taşları hazırlanmasının yanı sıra aile mezarları için uygun büyüklükte mermer ve granit yapılar da hazırlanıyor. Bu dünya hayatına veda eden ancak sonrasında da hatırlanmaya devam etmek isteyenlerin dünyadaki izlerinden biri olan mezar taşlarını ziyaretçilerinin ve mezar sahibi yakınlarının da içini rahat ettirecek bir estetik özenle üretiyor ve mezarları bir süre sonra dağılarak kaybolup gitmeye mahkum yerler olmaktan çıkarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR