• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ovit Süt Ve Süt Ürünleri

Adres :

Ekrem Orhan Mahallesi 2 Nolu Bülbül Sokak No: 16-b Türk Telekom Arkası Rize Rize » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeref Benli - Oğuz Benli

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

oguzbenli053@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 226 90 53

Whatsapp 2:

0 (537) 226 90 53

Whatsapp 3:

0 (535) 933 15 07

Sağlıklı bir hayat için temel zorunluluklardan biriside beslenme ihtiyacıdır. Günümüzde bu gıda sektöründe kar amacı güden kuruluşlar tarafından belirli hileler yapılmakta ve insan sağlığı ile oynanmaktadır. Bunun için bilindik ve güvenilirliğini kanıtlamış işletmelerden gıda alışverişlerinizi yapmanız çok büyük öneme sahiptir. Ovit süt ve Süt Ürünleri olarak bizler de bu alanda siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Ovit süt ve Süt Ürünleri Rize ilinin merkezinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Rize yeme içme ve eğlence sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde doğal süt, yoğurt, peynir, tereyağı gibi süt ürünlerinin taze taze satışını yapmaktayız. Bu ürünlerimizi güvenilir ve doğal olarak üreten üreticilerden temin etmekte ve üreticilerimizi belirli aralıklarla kontrol etmekteyiz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizler de kaliteli, güvenilir bir kurumdan gıda alışverişi yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ovit süt ve Süt Ürünleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR