• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öykü Butik Pasta

Adres :

Gebze Kocaeli Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esma Tunç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

esma_kayaa@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 558 97 45

Whatsapp 2:

0 (533) 558 97 45

Butik pasta ve unlu mamuller konusunda sizlere en güzel lezzetleri hazırlayan firmamız özel günleriniz için en güzel tasarımlarda ve lezzetler hazırlamaktadır. Pasta konusunda özel günleriniz için en güzel tasarımları yapan firmamız sizler için de özel tasarımlar hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır. Deneyimli ve hünerli ustalarımızın hazırladığı doğal ve lezzetli pastalar ile özel günlerinizi çok daha keyifli geçirebilirsiniz.

Hediye olarak alacağınız ve kutlamaların en önemli öğesi olan pastalar için sizlere özel ve tasarımlarımız ve harika lezzetlerimiz ile hizmetler sunmaktayız. Pasta üretiminde her zaman en doğal malzemeleri kullanan firmamız bol malzemeli ve birbirinden lezzetli çeşitlerini sizler için hazırlamakta ve sunmaktadır.

Kocaeli pasta ve pastane alanında yıllardır başarılı şekilde çalışmalar yapan firmamız konusunda uzman olduğu bu alanda en güzel kurabiye, kek ve ikramlıkları da sizler için hazırlamaktadır. Davet, toplantı ve etkinlikleriniz için sizlere en güzel ve lezzetli ikramlıkları hazırlamakta ve başarılı şekilde bunları sizlere sunabilmekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile geniş mutfağımızda en lezzetli unlu mamulleri hazırlıyoruz.

Sizlere pasta ve unlu mamuller konusunda oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız deneyimli ekibi ve sağlık şartlarına uygun geniş mutfağında en güzel lezzetleri hazırlamakta ve sunabilmektedir. Çeşitli unlu mamullerden oluşan ikram ürünleri için sizlerin isteklerine göre en güzel ve doğal malzemelerden yapılan harika lezzetleri hazırlamakta ve başarılı bir şekilde sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR