• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öykü Group

Adres :

- İzmir » Balçova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Koçak - İskender Koçak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mustafakocak960@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (549) 405 10 19

Whatsapp 2:

0 (532) 521 33 26

Firmamız; İzmir hizmet sektöründe anahtar teslim yapı dekorasyon firması olarak faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımız sıhhi tesisat işleri, su tesisatı döşemesi, kat kaloriferi ve doğalgaz tesisat döşemesi, kombi bakımı ve petek temizliği olmak üzere oldukça geniş bir hizmet yelpazesindedir. Firma olarak çalışma prensibimiz minimum maliyet ile maksimum hizmet sunarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını üst düzeyde tutmaktır.

Adil yönetim, etik ticaret anlayışı, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet firmamızın öz değerleridir. Bu öz değerlerimiz ekseninde modern çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek ve faaliyet alanlarımızda uygulayarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Amacımız yaşam alanlarınızın daha konforlu ve daha yaşanılası mekânlar dönüştürmek ve yaşam kalitesini arttırmaktır.

Firmamız alanında uzman teknik ekibimiz ile yaşadığınız her türlü sıkıntı ve problemi en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Dolayısıyla sektörde sektöründe birinci sınıf işçiliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin beklenti, istek ve ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılıyoruz.

Firma olarak sektördeki başarı çıtasını yüksek tutmanın yolunun teknik bilgi, birikim ve deneyinden geçtiğinin farkındayız. Bu farkındalık ile siz değerli müşterilerimize daima sonuç odaklı çözümler sunmaktayız. Firma olarak amacımız faaliyet alanımızdaki gelişmelerin ışığında toplumumuzun refahını ve yaşam kalitesini arttırmaktır. Dolayısıyla öz değerlerimizden asla ödün vermeden; özverili ve titiz çalışmalarımızı devam ettirerek sektörde daha uzun yıllar hizmet sunmaya devam etmekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR