• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oymalı Akıtma

Adres :

Camikebir Mahallesi Divanyolu Caddesi Saçaklı Apt No : 57/7 Eyubiye/şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Hakkı Çadırcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hakki.gold@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 395 75 76

Whatsapp 2:

0 (532) 395 75 76

İnsanoğlunun giyinme ile başlayan ihtiyacı süslenme ile devam etmiştir günümüze kadar. Bu ihtiyaçlar doğanın bağrından gelen malzemelerin işlenmesi ile karşılanmıştır. Geçmişten günümüze kadar süre gelen süsleme unsurları her yöre için farklı özellikler taşımaktadır. Şanlıurfa takı ve aksesuar sektörü de bu özellikleri müşterilerine yansıtmaktadır. Birçok değişikliğe uğramasına rağmen süsleme unsurları her geçen gün daha da nadide hale gelmiştir.

Süslenme unsurlarının arasında en önemli yere takılar sahip olmuştur. Her dönemde dikkat çekici bir yapı içeren takı sanatına bir dokunuş da biz yapalım dedik. Tarihle birlikte şekillenen göz alıcı, değerli ve nadide takılar bizim ellerimizde daha da kıymetli ayrıntılarla kusursuz hale geliyor. Dünya genelinde pek çok şekilde gelişme gösteren takı sektörü, Şanlıurfa da en özel haline bürünmüştür. Bir bir el işlemeciliği ile tasarımlarını sağladığımız altın kaplama takılar, siz değerli müşterilerimizin görkemine görkem katmak için bekliyor. Yöremizin kadınları başta olmak üzere dünya genelinde bütün kadınlar özeldir ve tasarımlarımızı nadide bedenlerinde taşımayı hak ediyorlar. Sizlere lâyık olacak şekilde tasarladığımız takılarımız ince ince işlenmekte ve eşsiz görkemi ile her zevke hitap etmektedir. Kolyeden küpeye pek çok takı çeşidi akıtma tekniği ile profesyonel ellerde işlenmektedir. El becerimiz ile zaten değerli olan altın kaplamanın değerine değer katıyoruz.

Adımızı dünya genelinde duyurmayı başararak hedefimize ulaştık diyebiliriz. Eşsiz ve işçiliği ile göz dolduran takılarımızı sizler de görmek istemez misiniz? Kalitenin adresine bütün müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR