• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Batum İnşaat

Adres :

Murat Reis Mah. 156 Sk No: 8/c Konak / İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Günenç - Ahmet Günenç

E-Posta Adresi :

batum_insaat@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (551) 398 19 25

Whatsapp 2:

0 (539) 860 96 35

Whatsapp 3:

0 (551) 398 19 25

Whatsapp 4:

0 (539) 860 96 35

İnşaatçılık sektörü sayesinde her şehirde yaşam alanları ve çalışma alanları elde edilirken, her geçen gün gelişen bir sektör olarak insanların daha modern şehirlerde yaşayabilmesi için avantaj oluşturmaktadır. Örneğin, İzmir gibi büyük bir şehirde inşaat hizmetlerini gerçekleştirmek için firmamız çok önemli bir yapıya sahiptir. Öz Batum İnşaat olarak İzmir Konak ilçesinde yer alan işletme alanımız ile birlikte İzmir'in her noktasına ulaşan merkezi bir sistem sağlıyoruz.

Öz Batum İnşaat işletmesi olarak İzmir inşaat sektörü içerisinde temel faaliyetlerimiz ile birlikte yapım işleri, onarım işleri ve tadilat işlemleri gibi tüm hizmetleri sağlıyoruz. Bu kapsamda firmamız üzerinden alabileceğiniz hizmetler arasında alçı sıva uygulamaları, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, duvar kağıdı kaplama, boya işleri, mantolama, dış cephe giydirme, badana, daire tadilatı, iç dekorasyon, su tesisatı ve çatı tadilatı gibi noktalar bulunmaktadır.

Çok geniş kapsamlı bir şekilde hem mimari çalışmalar hem de inşaat çalışmalarını bir araya getirerek tasarım ve uygulama konusunda yaşam alanlarında ve çalışma alanlarında profesyonel hizmetler gerçekleştiriyoruz. İster yeni yapılarda ister eski yapılarda uygulanabilecek bu çalışmalar ile birlikte alanın çok daha faydalı bir şekilde kullanılması ile çok daha nitelikli bir sonuç elde edilmesi mümkün oluyor.

Firmamız çok özel bir yapı ile kurulmuş olduğu için bünyesinde çalışan her personel ile birlikte en iyi sonuçları ortaya koymaya çok yüksek özen göstermektedir. Bu nedenle hem uygun fiyat hem iyi kalite hem de en iyi malzemeler ile estetik sonuçlar sağlanmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR