• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Ticaret

Adres :

Aydınlık Evler Mahallesi Maun Sokak 80/b Selçuklu/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozcanhm@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 266 02 67

Konya elektronik sektöründe Öz Ticaret ailesi olarak ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize çözüm sunuyoruz. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle çözüm odaklı hareket ettiğimiz için müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözümlüyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bugünlere kadar kalitemizden ödün vermeden geldik ve bugünden sonra da kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Sizler de bu sektörde güvenle tercih edeceğiniz firma arayışı içindeyseniz firmamızı göz önünde bulundurabilir, güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Öz Ticaret ailesi olarak kullandığınız elektronik cihazlar için hizmet vermekteyiz. Elektronik cihazlar insan hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kullanılan cihazlarla hem zamandan hem de enerjiden tasarruf sağlanıyor. Bazı kullanım sorunlarından kaynaklı bu cihazlar arızalanabiliyor. Her ürünün olduğu gibi elektronik cihazların da belirli bir kullanım ömrü oluyor. Kullandığınız cihazları doğru kullandığınız sürece ürün ömrünü koruyabilirsiniz. Cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorun karşısında firmamızı tercih ederek cihazınızın onarımını sağlayabilirsiniz. Ekibimiz, kullandığı ürünlerle cihazlarınızın tamirini, bakımını ve onarımı yapıyor.

Kullandığınız ürünlerin tamirini, bakımını ve onarımını firmamıza yaptırabileceğiniz gibi ihtiyacınız olan elektronik ev eşyalarını da firmamızdan temin edebilirsiniz. Ekibimizle birlikte kendimizi geliştirmeye, yeni çalışmalar düzenlemeye gayret ediyoruz. Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla sizlere geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Sizler de çalışkan, azimli, yeniliğe açık, güler yüzlü, samimi, saygısını koruyan ekibimizin sunduğu çalışmalardan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR