• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özart Sanat Atölyesi

Adres :

Feritpaşa Mahallesi Yüksek Mühendis Ümit Bahadır Türk Sokak Platin Sitesi 3. Giriş No: 3/c Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Pişkin

E-Posta Adresi :

z.piskin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 242 41 42

İnsanlara sanatı sevdirmek ve tanıtmak adına verdiği çeşitli hizmetlerle adından söz ettiren Özart Sanat Atölyesi isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olmaktan onur duyar. Konya’da hizmet vermekte olan firmamız alanının önde gelenlerindendir. Hizmet verdiğimiz her alanda profesyonelliğimizle kalitemizi konuşturmaktayız.

Konya eğitim sektöründe tercih edebileceğiniz en profesyonel firma olmakla övünmekteyiz. Merkezimiz bünyesinde bulunan ahşap boyama atölyelerimizde müşterilerimize ahşap boyama kursları sunmaktayız. Aynı şekilde alanında uzman personellerimizle polyester boyama kurslarımızda, polyester boyama eğitimi de vermekteyiz. Etkinlik merkezlerimizde sunduğumuz çok yönlü eğitimlerle adımızdan söz ettirmekteyiz. Sunduğumuz bu hizmetlerin yanı sıra, firmamızda mobilya geri dönüşüm merkezleri de bulunmaktadır. Bu merkezlerle müşterilerimize mobilyalarının ihtiyacı olan mobilya yenileme hizmetlerini sunmaktayız. Kullandığımız kaliteli malzemelerimiz ve alanında uzman personellerimizle, mobilyanıza ihtiyacı olan bakımı sunmak adına bize güvenebilirsiniz.

Firmamız hediyelik eşya alanında da hizmet vermektedir. Özel günleriniz ve özel hissetmek istediğiniz her anda ihtiyacınızı karşılamak adına, her türlü hediyelik ürünlerin satışını yapmaktadır. Aynı şekilde ahşap polyester obje satışlarımızda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ebru sanatıyla uğraşmayı seven müşterilerimiz için de ebru ener boyaları satışımız bünyemizde mevcuttur.

Sanat yoluyla ev kadınlarının sosyalleşmesine katkıda bulunmak adına çalışıyoruz. Etkinlik merkezlerimizde çocuğunuz ve sizin için sunduğumuz çeşitli eğitimlerle, kaliteli zaman geçireceğinizi garanti ediyoruz. Çocuk etkinlik merkezimizde güler yüzlü personellerimizle ve sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizle, çocuğunuz ve sizin için vazgeçilmez olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR