• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özba Söve Tasarım

Adres :

Türkoba Mahallesi Fırat Caddesi No: 3 İstanbul » Büyükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Durdu - Zeynal Durdu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 343 12 62

Whatsapp 2:

0 (532) 677 03 30

İstanbul izolasyon mantolama yalıtım sektöründe sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile adından her zaman söz ettirmeyi başaran firmamız Özba Söve Tasarım birmilyonnokta.com sitesinde yer alan seçkin üyelerden biridir.

Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunuyoruz. Aradığı hizmeti bulabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Dış cephe yalıtım sistemlerinden ses yalıtım sistemlerine, iç dekorasyon hizmetlerinden dış cephe mantolama hizmetlerine, söve malzemeleri satışı hizmetinden imalat hizmetlerine kadar pek çok hizmeti en iyi şekilde sunuyoruz. Her zaman birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile hizmet vererek uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanım keyfini yaşamanızı sağlıyoruz.

Özba Söve Tasarım firması olarak müşterilerimizin sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili yaptığı yorum ve değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz tüm yorum ve değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz.

İzolasyon mantolama yalıtım alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için bizimle her zaman dilediğiniz yerden iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasını sağlayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırmayı her zaman başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR