• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özbaşak Sıcak Fırın Unlu Mamülleri

Adres :

Muratdede Mah.hüdai Oral Cad.no: 171/a Merkezefendi Denizli Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Görmez & Ramazan Görmez

E-Posta Adresi :

emregormez21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 270 20 08

Whatsapp 2:

0 (555) 063 25 21

Özbaşak Sıcak Fırın Unlu Mamulleri olarak sizlere her zaman taze ve sıcak ürün seçenekleri sunmak için çalışıyoruz. Unlu mamuller yemek kültürümüzün önemli bir noktasında bulunmaktadır. Günün her saatinde mutlaka bir ya da birkaç çeşit un ile yapılmış olan yiyecek tüketmekteyiz. Sabah kahvaltısından akşam yemeğine ve aralarındaki çay saatlerine kadar hemen her aşamada unlu mamuller sofralarımızda yer tutar. Denizli pasta ve pastane sektöründe faaliyet gösteren firmamızda sizler için geniş unlu mamul seçenekleri sunuyoruz. Her zaman taze ve doğal malzemelerden üretilen ürünlerimiz ile lezzetli ve taze yiyecekler yiyebilirsiniz.

Firma olarak sunduğumuz ürün çeşitleri içerisinde ekmekler önemli yer tutar. Farklı ekmek çeşitlerini tercih eden müşterilerimiz için her zaman değişik ve sağlıklı malzemeler ile ekmek üretmekteyiz. Sağlıklı şekilde beslenmeye özen gösterenler için kepekli, tam buğday ve benzeri ekmek çeşitlerinin üretimini yapıyoruz. Günün her saatinde taze ve sıcak olarak üretilen ekmekler sizlere sunulmaktadır. Ürün seçeneklerimiz içerisinde börek ve poğaça çeşitleri de bulunmaktadır. Sabah kahvaltısında taze ve sıcak börekleri tercih edenler için her zaman su böreği ya da diğer seçeneklerimiz sizler için hazır tutulmaktadır.

Pasta çeşitlerimiz ile de siz değerli müşterilerimiz için lezzetli seçenekler sunuyoruz. Kuru veya yaş pasta çeşitlerimiz her zaman taze şekilde bulunabilmektedir. Kuru pastalarımız tuzlu ve tatlı olmak üzere seçeneklere sahiptir. Yaş pastalarımız ise farklı büyüklüklerde olacak şekilde üretilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR