• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özbay Oto Boya Kaporta

Adres :

Sümer Mah. 3. Sanayi Sitesi 48 Sok. No: 6 Merkezefendi Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Akhoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 513 45 04

Özbay Oto Boya Kaporta ekibi olarak birmilyonnokta.com aracılığıyla çalışmalarımızı geniş kitlelere duyuruyoruz. Araçlar gün içerisinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlıyor. Her geçen gün araç kullanımının artmasıyla araç tamir, bakımı ve onarımı için ihtiyaç duyulan firmaların sayısı da artıyor. Özbay Oto Boya Kaporta ailesi olarak kullandığınız araçlar için hizmet vermekteyiz. Aracınızın hasar aldığı durumlarda güvenilir bir hizmet için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamak için kullandığınız aracınız hasar aldığında aracınızın tamir işlemini güvenle gerçekleştirmeniz gerekir. Eğer aracınız için alacağınız hizmet güvenilir değilse bu durum sizi hem maddi hem de manevi zarara uğratacaktır. Maddi ve manevi zarara uğramadan aracınızın ihtiyacı olan hizmeti almak için Denizli oto servis ve tamirhane sektöründe bizimle çalışabilirsiniz.

Aracınızla kaza yaptığınızda ya da aracınızın başka bir nedenle hasar almasına neden olduğunuzda gerekli boyama ve tamir işlemleri için güvenilir bir ekipten yardım almanız gerekir. Araç üzerinde çizilmeler, kırılmalar olduğunda gerekli bakım, onarım, boyama ve tamir işlemlerinde profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Firmamıza gelen aracınızı öncelikle inceliyor ve hasar tespiti yapıyoruz. Ardından aracınız için gerekli işlemleri belirliyoruz. Bu işlemler için yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanıyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yaparak aracınızın ihtiyaç duyduğu işlemi kolaylıkla gerçekleştiriyoruz. Kendimizi geliştirerek araç sahiplerinin ihtiyacı olan hizmeti kısa sürede tecrübe sahibi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR