• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özcanlı Oto Kurtarma

Adres :

Muammer Aksoy Cad. No: 263/a Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Özcanlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

i.ozcanli32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 554 41 32

Whatsapp 2:

0 (531) 916 15 13

Birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız Özcanlı Oto Kurtarma, Kocaeli yol yardım sektöründe hizmet vermektedir. Günümüzde araç kullanıcılarının sayısı artış gösteriyor. Araçlarıyla trafiğe çıkan sürücüler ise farklı nedenlere bağlı olarak yolda kalabiliyor. Sürücülerin yolda kalma durumunda ilk olarak oto yardım firmasından destek almak gerekiyor. Bizler firma olarak sektörde kazandığımız bilgi ve birikimlerle yolda kalmış araçlar için hizmet veriyoruz.

Sürücüler farklı nedenlere bağlı olarak araçlarının yolda kalmasından şikayet ediyor. Araçlar genellikle motordan kaynaklı arızalardan dolayı yolda kalıyor. Bununla birlikte aracın kaza yapması, araç lastiğinin hasar alması veya yakıt bitmesi nedeniyle de araçlar yolda kalıyor. Araçların yolda kalması durumunda Özcanlı Oto Kurtarma devreye giriyor. Firmamız sektörün önde gelen isimlerinden olarak yolda kalmış araçlar için hizmet veriyor. Firmamızda farklı özelliklerde araçlar bulunuyor. Yolda kalan aracın özelliklerine göre tam donanımlı araçlarımız hizmet veriyor. Ekibimiz adrese gelerek aracı oto kurtarma aracına yüklüyor.

Gebze üzerinde bulunan firmamızda tam donanımlı araçlar kullanılıyor. Ekibimiz tüm yol bilgisine sahip olduğu için kolaylıkla adrese ulaşıyor. Yolda kalmış araçlar için geniş kapsamlı kurtarma hizmeti sunan firmamız 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Araçlar dikkatle taşınıyor. Aracın taşıma durumunda hasar almaması için gerekli tüm önlemler alınıyor. Böylelikle taşıma durumundaki araçlar herhangi bir hasar almadan sürücünün istediği adrese ulaştırılıyor. Ekibimiz bulunduğunuz adrese kısa sürede gelerek zaman kaybı yaşamanızı önlüyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR