• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özçelik Auto Garage

Adres :

Eski Sanayi Mah Salı Pazarı Dinar Afyon Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Özçelik

E-Posta Adresi :

burakozcelik87@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 821 05 42

Farklı markalar tarafından farklı modellerle üretilen araçlar birçok kişiye hitap etmekte. Araçlar her ne kadar şık görünse de aslında standart bir yapıya sahiptir. Çünkü aynı model araç bir kişi tarafından değil, onlarca kişi tarafından kullanılmakta. Bu nedenle araç sahipleri araçlarını kişiselleştirmek isteyebilir. Araç kişiselleştirmede farklı aksesuarlar kullanılır. Eğer sizler de aracınızı kişiselleştirmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Özçelik Auto Garage, Afyonkarahisar oto aksesuar ve modifiye sektörünün önde gelen isimlerinden biri oluyor. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermemiz sayesinde kaliteli çalışmalarımızla değerli müşterilerimiz tarafından güvenle tercih ediliyoruz. Sizler de aracınız için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Tam donanımlı ve gelişmiş bir firma olarak sektörün en iyi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Aracınız için tercih edeceğiniz aksesuarlar farklı renk ve model çeşidiyle firmamızda bulunuyor. İstediğiniz aksesuarı aracınıza kuruyoruz. Cam filmi uygulamaları, koltuk kılıfı çeşitleri, direksiyon kılıfı ve diğer oto aksesuarları firmamızda bulunuyor. Tercih edeceğiniz aksesuara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Eğer isterseniz satın aldığınız aksesuarın kurulumunu kendiniz de yapabilirsiniz.

Firmamızda bulunan aksesuar çeşitlerini geliştirmeye devam edeceğiz. Yeniliğe açık ekibimizle sektörde gerçekleşen yenilikleri ve müşterilerimizin önerilerini göz önünde bulundurarak kendimizi, çalışmalarımızı geliştirmekteyiz. İşini severek ve ilgiyle yapan, güler yüzlü, samimi, saygılı, çalışkan, disiplinli ve hızlı kişiliğe sahip ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızı tercih etmeyi unutmayınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR