• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdehan Otomotiv

Adres :

8780/24 Sokak No: 16 Ata Sanayi Sitesi Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlhan Uluğ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@ozdehan.com

Whatsapp 1:

0 (555) 605 88 18

Whatsapp 2:

0 (555) 605 88 18

Otomotiv alanında kaliteli hizmetin temeli tecrübe ve özveriye dayanır. Araç sahiplerinin büyük masraflar yaparak sahip oldukları araçları alanında uzman kişilere emanet etmek isterler. Çünkü maddi değeri yanında araçlar, birer can taşır. Trafiğe çıktığında gerek kendi içindekilerin gerekse trafikteki diğer sürücülerin güvenliğini ilgilendirirler. Bu yüzden de mutlaka doğru işlemlerin, doğru zamanda uygulanması gerekir. Her marka ve araç modelinin işleyişi, aksamları, parçaları farklı olduğu için de ustanın o araç marka ve modelinde nitelik sahibi olması gerekir. İzmir Çiğli’de faaliyet gösteren Özdehan Otomotiv firmamız uzun yılların deneyimi ve tecrübesine sahiptir. Mesleki yeterliliğini kanıtlamış ustalar tarafından 2014 yılında kurulmuş bulunuyor ve o zamandan bu yana aralıksız çalışmalarımız devam etmektedir.

İzmir oto servis ve tamirhane sektöründe ilk günden bu yana alanın öncü ve örnek firmalarından birisi haline gelmiş bulunuyoruz. Bütün personellerimiz sektörünü mutfağından yetişip geldiği için oto servis hizmetlerinde farklı bir yaklaşım ortaya koymuşlar, alışılagelmiş servis mantığını altüst ederek benzersiz bir deneyim sunmuşlardır. Bu yüzden de firmamız daima sektörünün en çok tercih edilen işletmelerinden birisi olmuştur.

Özdehan Otomotiv olarak müşteri memnuniyetini öncelik kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutarak ihtiyaçlarını başarıyla tespit ediyor, en doğru çözümleri başarıyla uygulayarak her defasında beklentilerin çok daha üzerinde sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Çözüm üretkenliği noktasında kaliteyi daime en uyguna mal ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR