• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özdem Matbaa

Adres :

Merkez Efendi Mahallesi . Davutpaşa Caddesi Davutpaşa Emintaş Matbaacılar Sitesi No: 101/467 Topkapı Zeytinburnu/istanbul İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Özdem

E-Posta Adresi :

sukruozdem@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 605 09 65

Whatsapp 2:

0 (542) 605 09 65

Whatsapp 3:

0 (542) 692 34 08

Özdem Matbaa olarak; matbaacılık, baskı ve dijital baskı konusunda sektörümüzde lider ve öncü firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yüksek kalite standartları çerçevesinde olabildiğince hızlı ve pratik bir şekilde matbaa ve baskı işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Basın ve yayın sektöründe de kendini geliştirmiş halde bulunan yayın basım ekibimiz ve teknik kadromuzla İstanbul Zeytinburnu’nda hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Dijital baskı, transfer baskı, matbaa işleri, etiket işlemleri ve çeşitli matbaa ve baskı işlemleri gibi pek çok çeşitte işlemleri zengin hizmet yelpazesinde bulunduran Özdem Matbaa, matbaa ve baskı sektöründe alanında rakipsiz firma olmaya devam ediyor. Müşterilerinde aldığı geri bildirimler ve yapıcı olumlu yorumlar ve olumsuz eleştiriler sayesinde her geçen gün kendisini bir adım ileriye taşımakta olan Özdem Matbaa, yüksek kalitesinden asla ödün vermeyerek siz değerli hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Müşterilerimizi velinimetimiz olarak görüyor ve Özdem Matbaa olarak bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz.

Özdem Matbaa, İstanbul Zeytinburnu Transfer Baskı, Dijital Baskı ve Basım Yayın şubesinde siz kıymetli müşterilerine yüksek kalite standartları çerçevesinde hizmet vermeye devam ediyor. Şirket olarak, sürekli değişen modern çağın koşullarına kendini adapte ederek her geçen gün kendini daha yeniye ve daha iyiye hazırlayan Özdem Matbaa, dergi ve kitap kapak tasarımı gibi pek çok hizmet seçeneğini de bünyesinde bulunduruyor. İstanbul Zeytinburnu basım ve matbaa şubemize tüm müşterilerimizi bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR