• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özden Bal

Adres :

Aşağı Mumcu Cad. Erzurum İş Merkezi Alt Kapı Girişi Yakutiye / Erzurum Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vahit Özden

E-Posta Adresi :

ozden.ahmt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 571 01 74

Bir marka olan balımızla yıllardır sizlerin hizmetindeyiz. Güvenle alabileceğiniz ve tüketebileceğiniz organik bal satışlarımızla huzurunuzdayız. Bölgemizde adımızdan çokça söz ettiren ve hizmet verdiği sınırları aşmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız. Müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir firma olarak son derece geniş müşteri kitlesine hitap ediyoruz. Bir firma olarak sizlere her daim sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz kaliteli ve lezzetli balları hizmetinize sunuyoruz. Markalaşmış bir firma olarak sektörümüzün öncüleri arasında yer aldık. Her daim sizlerin hizmetine sunduğumuz ürünlerimizle birinci tercihiniz olmaya devam ediyoruz. Ticari bir firma olmanın ötesinde verdiğimiz kaliteli hizmetle sizlerin güvenini kazandık.

Erzurum alışveriş sektöründe hem ihtiyacınız olan balı güvenilir bir yerden almanın hem de karlı bir ticaret yapmanın adresi olmaya devam ediyoruz. Her geçen gün daha da genişleyen bir çevreye hizmet veren bir firma olarak en temel prensibimiz sizlere sağlığınız için de son derece faydalı olan organik balı sunmaktır.

Firmamız bu kapsamda; propolis, kara kovan balı, polen, arı sütü, petek bal satışlarını yapmaktadır. Sizlere bu ürünleri en makul fiyatlarla sunarak sofralarınızdan eksik olmamasına gayret göstermekteyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınlıkta verdiğimiz hizmetlerle nerede olursanız olun bu ürünlerimizi sizlere ivedilikle ulaştırıyoruz. Hizmet kalitemizi bizlerle bir defa iletişime geçtiğinizde memnuniyetle göreceksiniz ve artık ürünlerimize dair her türlü ihtiyacınız doğduğunda müracaat ettiğiniz ilk adres olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR