• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Adana Bilgiseli Özel Öğretim Kursu

Adres :

Pınar Mah. Mücahitler Cad. 74014 Sok. Se-ha Apt. A Blok No: 13 ( Yaşam Tıp Polikliniği Civarı ) Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömercan Erdoğmuş - Berna Tüter

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 793 64 64

Eğitimde tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren birmilyonnokta.com üyesi Adana Bigiseli Özel Öğretim Kursu isimli firmamız hayal ettiğiniz geleceğe yürümek için yanınızda. Gençlerimizin ileriye dönük hayallerine yürümeyi bırakın adeta koşmaları için yanında bulunan eğitim firmamız milli eğitim formatıyla eğitim vermekte ve bu alanda olağanüstü bir çalışma azmi ile halkın güvenini elde etmiş bulunmakta. Adeta gelecek vadeden eğitim kurumumuz yoğun talep görmeye devam etmektedir.

Çocuğumu hangi dershaneye göndersem diyorsanız, her dershane aynı formatla eğitim vermekte diyorsanız, ileriye dönük hayallerimize acaba hangi firmayla ulaşabiliriz diye kendinize soruyorsanız ve aynı zamanda kaygı ile hareket ediyorsanız doğru adrestesiniz. Bizler sunduğumuz kaliteli ve dört dörtlük eğitimimiz ile hem ebeveynlerin hem de gençlerimizin ileriye dönük hayallerine yürümeleri konusunda yanlarında yer almaktayız. Türkiye'nin hemen hemen en iyi ve alanında uzmanlaşmış aynı zamanda pedagojik eğitimlerden büyük ilhamlar alarak eğitim veren deneyimli, azimli ve çocuk psikolojisinden anlayan eğitmenlerini bir araya getirmiş bulunmaktayız.

Şimdi hayallerinizi gerçekleştirme zamanı. Kontenjanımız dolmadan öğrenci kayıtlarınızı yapın ve geleceğe atacağınız kesin ve başarılı o ilk adımı atmaya başlayın. Geleceği bizler ve Sizler birlikte inşa ediyoruz. Adana eğitim olarak Milli Eğitim sistemine uygun bir şekilde verdiğimiz eğitimlerle gençleri geleceğe hazırlıyoruz ve hazırlamaya devam edeceğiz. Kaliteden faydalanmak için hemen başvurun. Kontenjan dolmadan cebinize de uygun olan kaliteli eğitimden faydalanın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR