• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Ankara Ostim Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Adres :

1154/1. Sok. No: 2 Ostim Osb Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Yazıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hawace55@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 309 81 69

Whatsapp 2:

0 (505) 827 49 93

Ankara hizmet sektörünün önde gelen ve en sevilen firmalarından biri olan Özel Ankara Ostim Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu ailesi olarak siz değerli öğrencilerimizin konforu için en iyi hizmetleri uygun fiyatlarla sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hizmet sektöründe kendini yetiştirmiş, deneyimli ve uzman kadromuz ile sizler için en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlerin rahatlığı için en iyi hizmetlerimizi bir arada sunuyoruz. Tek kişilik, iki kişilik ve 3 kişilik odalarımızda tercihinize göre ister televizyonu olan ister televizyonsuz, geniş ve ferah odalarımızda sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Sizlerin rahatlığı ve eğitiminize en iyi şekilde devam edebilmeniz adına gerekli tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Çalışma odalarımız, kafeterya, yemekhane, mutfak, mescit ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde dizayn edilmiş alanlarımız ile sizlerin en iyi şekilde faydalanabilmesini sağlıyoruz. Sizlerin memnuniyetini temel kıstas alan politikamız ile sizler için en iyi hizmetleri bir arada sunuyoruz. Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek hep daha ileriye hep daha iyiye gitmek adına çalışıyoruz.

Uygun fiyat avantajlarımız ve taksit seçeneklerimiz ile sizlerin bütçesini düşünerek hareket ediyoruz. Sizler için en iyi seçenekleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak fiyat bilgisi alabilir, verdiğimiz hizmetlere dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR