• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Asil Psikoteknik Merkezi ( Kartal Psikoteknik Merkezi )

Adres :

Esentepe Mahallesi Anayurt Caddesi Kayakent Sitesi.no: 2/1-a İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayri Üveys Meraler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

asilpsikoteknik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 557 70 70

İstanbul’da psikoteknik merkezi olarak görev yapmakta olan firmamızın önceliği müşterilerimize anlayışlı güzel yüzlü hizmet sunmaktır. Tamamen belgelere dayalı son teknoloji cihazlarla değerlendirme yapılmakta müşterilerimiz bu doğrultuda bilgilendirilmektedir.

Alanında uzman sürekli kalibrasyon eğitimleriyle bilgileri ölçülen ve yenileme eğitimleriyle bilgi ve becerileri güncel tutulan ekibimiz, müşterilerimizle birebir ilgilenmekte, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak adına tüm imkan ve gayreti sarf etmektedirler. Birebir görüşmeler ve cihazlarla yapılan testler sonucunda verilen belgelerimizin tarafsızlığı ve doğruluğu alınmış olan belgelerle kanıtlanmıştır.

Bunun yanı sıra verilen hizmetin hızlı olması da müşterilerimiz için ayrıca tercih edilme sebebidir. Farklılığımızı ortaya koyacak çalışmalarımız varlığını sürdürmektedir. Çalışmalarımız arasında standart ölçülerini yukarı çekmek için zorlamakta ve hatırı sayılır gayret sarf etmekteyiz. Müşterilerimizin de görüşleri alınarak hizmet kalitemiz üst seviyelerde tutulmaktadır.

Almış olduğumuz olumlu hizmet geri dönüşleri bizi memnun etmekte, olumsuz geri dönüşler de eksiklerimizi giderme konusunda bizlere destek sağlamaktadır. Bununla beraber, yapılan çalışmaların gözlemlenmesi yönünde de ayrıca kurumumuz adına olumlu getiri kazandırmaktadır. Sektörün kapsamlı ve hassas bir sektör olması itibariyle ayrıca önem arz ettiğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekte bu hassasiyeti bilerek ince titizlikle tüm gözlemlemelerimizi yapmaktayız. Hızlı, kaliteli ve güvenli bir firma olmamız temel amaç edinilmiş olup, sizlere verilen hizmet noktasında tüm ölçümlerimizi yapmaktayız. Yapılan bu ölçümler sonrasında da iyileştirme yolunda sonuç odaklı gerekli bilgi ve beceri eğitimlerini hızlandırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR